Vážení zákazníci, prosíme vás o porozumění v této mimořádné situaci. Ze všech sil pracujeme na včasném doručení objednávek. Děkujeme za pochopení.

O nás

Byl jednou jeden táta s mámou a ti měli tři dcery Ki, Ma a Zu...

Jsme celkem normální rodina a máme tři děti, které si rády hrají. A protože nás baví hrát si spolu s nimi, zajímáme se i o trh hraček, kde průběžně sledujeme aktuální novinky. Rozhodli jsme se tedy postoupit o krok dál a spojit naši zálibu s podnikáním. 

Naším cílem je zjednodušit a zpříjemnit výběr a nákup hraček všem zákazníkům. V naší nabídce najdete jen kvalitní hračky od renomovaných tuzemských i zahraničních firem. Spoustu z nich již máme doma a jsou tedy prověřené těmi nejkvalifikovanějšími odborníky - dětmi. Ostatní vybíráme s velkou pečlivostí a i zde jsou našimi důležitými rádci právě děti. Sortiment budeme postupně rozšiřovat, tak nás sledujte pravidelně, ať nepřijdete o žádnou novinku!

Zatím nemáme kamennou prodejnu, ale o to víc se Vám budeme snažit zpříjemnit nákup po internetu kvalitou a množstvím nabízených služeb. Nebojte se, pojďte nás vyzkoušet! 

fotoprome.cz-8874_4856