Hasbro Play-Doh TOWN FIGURKA SE ZVÍŘÁTKEM assort

Kód: B3411/B5972
399 Kč –87 %
Hasbro Play-Doh TOWN FIGURKA SE ZVÍŘÁTKEM assort
399 Kč –87 % 52 Kč / ks 43 Kč bez DPH

Zvolte variantu

2 úžasné figurky pro spoustu zábavy při modelování. Každá sada obsahuje figurku, zvířátko, doplňky, dvě standardní plechovky a jednu malou plechovka modelovací hmoty Play-Doh. Každá sada se prodává zvlášť.

Detailní informace

Panenka: Dělník
Momentálně nedostupné | B3411/B5972
399 Kč
52 Kč / ks
43 Kč bez DPH
Panenka: Kadeřnice
Momentálně nedostupné | B3411/B5973
399 Kč
52 Kč / ks
43 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Vymyslete si vlastní dobrodružství s přáteli z města a jejich hravými mazlíčky!

Nejprve se sejděte s kadeřnicí a jejím kakadu. Chtějí změnit vizáž a je na vás udělat jim co nejdivočejší účes. Použijte kličku kadeřnice a vytlačte barevné vlasy. Vytlačte krásná pera pro kakadu jejím bidýlkem. Upravte je fénem a nůžkami!

Mezitím se pracovník města a jeho pes snaží z města udělat lepší míto pro život pomocí všech možných senzačních nástrojů. Nastříkejte vodu Play-Doh z požárního hydrantu, rozdrťte špínu a kameny sbíječkou a upravte knírek pracovníka. A když štěně udělá ee při práci, použijte lopatu jako naběrák. Pes je prostě pes! A co se ve vašem městě stane dál?

V každé sadě je jedna figurka, jeden zvířecí mazlík, doplňky a dvě standardní plechovky (56g) a jedna malá plechovka (28g) modelační hmoty Play-Doh Brand Modeling Compound.

Každá sada se prodává zvlášť. Dostupnost jednotlivých variant na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Play-Doh
Záruka: 2 roky
? Pohlaví: Uni
? Věk: 3+

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

hasbro.png

 

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.