Hasbro Play-Doh TOWN VOZIDLA assort

Kód: B5959/B5975
399 Kč –78 %
Hasbro Play-Doh TOWN VOZIDLA assort
399 Kč –78 % 89 Kč / ks 74 Kč bez DPH

Zvolte variantu

2 různé figurky pro spoustu zábavy při modelování. V každé sadě je jedno vozidlo, jedna figurka, doplňky, dvě standardní plechovky a jedna malá plechovka modelovací hmoty Play-Doh. Ostatní figurky a hrací sady se prodávají zvlášť.

Detailní informace

Panenka: Policista
Momentálně nedostupné | B5959/B5975
399 Kč
89 Kč / ks
74 Kč bez DPH
Panenka: Rozvoz pizzy
Momentálně nedostupné | B5959/B5976
399 Kč
89 Kč / ks
74 Kč bez DPH

Detailní popis produktu

Když někdo ve městě dělá potíže, spojte se s policistou a pospíchejte na pomoc na jeho policejní motorce! Vyrobte semafory, jeho odznak a další výstroj pomocí vykrajovátek.

Mezitím má poslíček s pizzou zpoždění s rozvážkou, tak ho posaďte na skútr a pospíchejte, ať stihne přijet včas s objednávkou! Použijte kolo a figurku pro vytvoření všech možných pizz a polev, potrhlých hranolek a dalších. Co se ve vašem městě stane příště?

V každé sadě je jedno vozidlo, jedna figurka, doplňky, dvě standardní plechovky (56g) a jedna malá plechovka (28g) modelovací hmoty Play-Doh Brand Modeling Compound.

Hrací sady se prodávají zvlášť. Dostupnost jednotlivých variant na dotaz.

Doplňkové parametry

Kategorie: Play-Doh
Záruka: 2 roky
? Pohlaví: Uni
? Věk: 3+

Video

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

hasbro.png

 

Hasbro je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky a je největším výrobcem deskových her na světě. Společnost Hasbro byla založena bratry Henrym a Helalem Hassenfeldovými v roce 1923 v USA. Sídlo firmy je dnes v Pawtucket, Rhode Island ve Spojených státech.

V roce 1983 Hasbro zabodoval se sériemi hraček – malých barevných poníků a v roce 1984 začal úspěšně vyrábět hračky Transformers a pistole NERF. Hasbro je výrobcem a vydavatelem nejoblíbenější deskové hry na světě a podle Guinessovy knihy rekordů nejprodávanější deskové hry nasvětě – Monopoly, vyrábí také světoznámou hru Scrabble.